Merhaba Ziyaretçi

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Teddy

Sayfa: [1]
1
Meslek Bilgilendirme / Baron (İl-Legal)
« : Ocak 02, 2019, 05:18:25 ÖÖ »
Sunucumuzda bildiğiniz gibi admin ayrımı yapılmamasıyla birlikte baronluk sistemimizde de ayrım yoktur . Şehirde masa sahibi olan ve sözü geçen birliğe sevkiyat görevi verilmektedir . Baron olmak sokakta adam gasp etmeye yada uyuşturucu satmaya benzemez . Baron olmak için en az 10-12 kişilik bir topluluğunuz ve sürekli akan bir gelir kaynağınızın olması gerekir şehirde silah yada para zoruyla sözünüzü geçirmeniz diğer il-legal leri pasif duruma düşürmeniz durumunda masanın başına geçerek baron siz olabilirsiniz . Tabi ki baron olmak aylarınızı alabilir ve zordur . İl-legal düşmanlarınızı silah ile korkutamazsınız düşmanlarınızı zayıflatmanın ve pasif duruma düşürmenin en iyi yolu işlerine engel olmaktır . Düşmanınızı sürekli takip etmeli para ve silah gücünün kaynağını tespit etmelisiniz . İfşa olmadan düşmanınızı zayıflatabilir iseniz hem çabucak pasif duruma düşürebilir yıkabilirsiniz hemde kimse sizi suçlayamaz çünkü sizin yaptığınızı bilemezler . İl-legal mesleklerin en zor ve profesyonellik gerektiren mesleği baron mesleğidir .Şehirin en büyük mafyasına yani masa sahibine silah sevkiyatı , şehirin en büyük mahalle,gangster,çete topluluklarına uyuşturucu sevkiyatı görevi verilmektedir .

2
Meslek Bilgilendirme / Kumarhane (İl-Legal)
« : Ocak 02, 2019, 05:12:39 ÖÖ »
Kumarhane rollerine neredeyse hepimiz katılmışızdır fakat bu rolümüzün de ince noktaları bulunmaktadır . Kumarhane rollerini yapan il-legal topluluklar öncelikle maddiyat ve silah yönünde sağlam ayriyeten il-legal topluluklar arasında söz sahibi olmalıdır .Eğer bu özelliklere sahip iseniz bu meslek tam size göre . Sadece bir zar ile bile kumar oynatabilirsiniz . Bu meslekte önemli olan polislerden önce diğer il-legal lerdir çünkü polislerden önce bahsetmiş olduğum özelliklere sahip değilseniz diğer il-legal ler sizin bu şekilde para kazanmanıza engel olmak için elinden gelenlerin fazlasını yapacaktır çünkü para her zaman güçtür .Kumarhane rollerinde gereken bütün sistemsel özellikler sunucumuzda bulunmaktadır . Kumarhanede oynatacak oyunlar arıyorsanız rapor atarak fikir edinebilirsiniz .

3
Meslek Bilgilendirme / Masaj Salonu (İl-Legal)
« : Ocak 02, 2019, 05:07:32 ÖÖ »
Masaj salonu açmak için öncelikle belirli izinlere ve çalışanlara sahip olmalısınız . Dışardan masaj salonu olarak görünen yerinizin aslında içeride ücretli fuhuş yapıldığını kimsenin anlamaması gerekiyor . Sağlam bir il-legal iseniz mekan güvenliğiniz ve istihbaratınız sağlam ise bu meslek tamda size göre . en az 3-4 bayan çalışanınız ile gizlilik konusunda çok güvenilir olmalısınız . Giriş ücretinden masaj çeşitlerine kadar ücretleri değiştirmeli fuhuş için fiyatlarınızı yükseltmelisiniz . Eğer düzenli zararsız ve abartmadan bu mesleği sürdürürseniz başınıza hiç bir şey gelmez ve çok büyük paralar kaldırabilirsiniz . Unutmayın hiç bir suç bitirilemez sadece kontrol altına alınabilir bu yüzden yaptığınız rolleri abartmadan ve dikkatli yaparsanız , yasal yolları göz önünde bulundurarak hareket ederseniz kimse size dokunamaz .

4
Meslek Bilgilendirme / Galeri Mesleği
« : Ocak 02, 2019, 05:00:24 ÖÖ »
Galeri mesleği herkesin bildiği gibi araç ticareti yapılan bir meslektir . Galeri mesleğinde yapılan en büyük hatalar sivillerden araba almaktır . Örnek: 100.000 değerindeki bir aracı 95.000 liraya alıp satarak kar elde edemezsiniz . Galeri mesleğini yapan kişilerin en çok takip etmesi gereken faction İstanbul Trafik Vakfı'dır . İTV belirli dönemlerde çekilen araçların içinden 15 gün ve üzeri günler boyunca alınmamış araçları ihale yolu ile satışa çıkartmaktadır . İhaleleri düzenli olarak takip etmeli ve araçların %50 fiyatına almalısınız ki araçların sıfır fiyatından daha ucuza satarak kar elde edebilesiniz . Örneğin sıfırı 100.000 olan bir aracı ihale yolu ile 50.000 liraya alıp 75.000 liraya satarak hem kar elde edebilirsiniz hem de sürekli olarak araç satabilirsiniz .Galeri her meslekte olduğu gibi maddiyatı riskli bir meslektir fakat sanayide bulunan belirli modifiyeciler ile sponsorluk yapıp hem araçlarınızı güzel görünümleri ile dikkat çektirebilirsiniz hemde kaliteniz ile insanları etkileyebilirsiniz .Galeri mesleğini oyunun belirli zenginleri arasında girme konusunda en riskli fakat en etkili ticaret mesleğidir .

5
Meslek Bilgilendirme / Holding Kurmak
« : Aralık 22, 2018, 09:41:18 ÖS »

HOLDİNG KURMAK

Holding kurmak için öncelikle şirkette belirtildiği gibi bir iş yapmanız gerekiyor boşta duran bir bina ile şirket yada holding kuramazsınız . Holding kurabilmeniz için 16 aktif üye ve 3 adet şirket binanız bulunması gerekmektedir .


6
Meslek Bilgilendirme / Şirket Kurmak
« : Aralık 22, 2018, 09:39:47 ÖS »

ŞİRKET KURMAK


Öncelikle kurduğunuz şirketin her hangi bir iş yapması gerekiyor . Örnek : eşya,alkol,kıyafet vs. bu tür satışlar yani belirli bir iş yapması gerekiyor . Şirket kurmanız için 8 aktif üye ve bir adet şirket binanız bulunması gerekmektedir . Kurulan şirketi gerçekten iyi yönetir ve takip ederseniz kazancınızla daha iyi bir holding kurabilirsiniz .

7
Meslek Bilgilendirme / Cafe Mesleği
« : Aralık 22, 2018, 09:39:18 ÖS »

CAFE MESLEĞİ

Cafe açmayı çoğunuz denemiştir fakat tutmamasının ve getiri sağlamamasının sebepleri var . Öncelikle açtığınız dükkanın yeri , mekanın dekoru ve verilen hizmet . Aynı kıyafetlerde garsonlarınız ve kitap itemi ile oluşturacağınız güzel menüler sayesinde çok ama çok büyük paralar kazanabilirsiniz .

8
Meslek Bilgilendirme / Mobilya Mesleği
« : Aralık 22, 2018, 09:37:42 ÖS »

MOBİLYA MESLEĞİ

Mobilya mesleği yapmak isteyen kişilerin her hangi bir dükkana sahip olmaları yeterlidir fakat dükkanınıza npc verilmez . Oyunumuzda İstanbul da bulunan Baumax adlı firmadan %50 fiyatına toptan alabilirsiniz . Mobilyalara texture sistemi ile deri veya mat olarak tercihinize göre kaplama yapmanız daha çok dikkat ve müşteri çekecektir .Mobilya mesleğini oyunda profesyonel olarak yaptığınız takdirde güzel gelirler elde edebilirsiniz.

9
Meslek Bilgilendirme / Modifiye Mesleği
« : Aralık 22, 2018, 08:38:51 ÖS »

MODİFİYE MESLEĞİ
Modifiye mesleğinizi alabilmek için öncelikle 75.000₺ bir bütçe vermeniz gerekiyor . Mesleğiniz karakterinize tanımlanmasının ardından sanayide boşta bulunan dükkanlardan her hangi birinde dükkanınızı açabiliyorsunuz .
Modifiye mesleği yapan kişilerin il-legal rol yapması yasaktır bu yüzden de sanayi bölgesi GBİ olarak belirlenmiştir.
Modifiye mesleği yapan kişi il-legal rol yapamaz .Modifiye mesleği olan kişinin il-legal rol yapması yada bu tür rollere karışması durumunda dükkanı tamamen kapatılır ve mesleği alınır .Modifiye mesleğinde isim çok önemlidir gelen araçlarınızın üzerine dükkan isminizin çıkartmasını yapmanız , yapılan araç kaplamalarında texture un üzerine markanızıda eklemeniz size güzel bir reklam ve isim kazandıracaktır .Sunucuda aktif süreniz çok ise kesinlikle

10
Şikayet Bölümü / Ynt: Jandarma Şikayet
« : Haziran 14, 2018, 07:26:41 ÖÖ »
Şikayetiniz ve bildiriminiz için teşekkür ederiz . Kuzey Cihan olarak şahıları Jandarma Factionumuzdan tamamen çıkardık . Keyifli roller diliyorum .

Koordinatör Lideri : Teddy
     

Sayfa: [1]